the redfuckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the redfuckers

kad narastem bit ću televizor, kad narastem bit ću tv
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Sto vas pali na curi/decku?

Go down 
+4
kula
francika
Nina
Cruella De Vil
8 posters
AuthorMessage
Cruella De Vil

Cruella De Vil


Number of posts : 199
Age : 33
Registration date : 2007-12-06

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 10:49 pm

Da cujemo? Cool
Back to top Go down
Nina

Nina


Number of posts : 73
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-08

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 10:51 pm

hmmm..kaj mene paali...hmm..nemam pojma..mislim rekla bi,ali nije za javnost hehe,šalim se..ma ne znam kaj me pali..
Back to top Go down
Cruella De Vil

Cruella De Vil


Number of posts : 199
Age : 33
Registration date : 2007-12-06

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 10:53 pm

Hm...meni se na decku najvise svida kad ima lijepe ruke,da se isticu zile...
da se istice celjust....mrke oci,plave ili tamno smede...i mora imat neki svoj stil i stav!
Wink
Back to top Go down
francika

francika


Number of posts : 66
Age : 33
Registration date : 2007-12-09

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 11:01 pm

Mene najvise privlace jako zreli i odgovorni decki... Volim kad znaju sto zele od ljubavi i zivota opcenito Smile

Izgled je manje bitan, ali volim kad se drze kul Cool a ne onak uplaseno i ukoceno... pale
Back to top Go down
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 11:10 pm

jaka celjust mislim one kosti sastrane Smile...lepi mali pravilan nosic...ne previsok....da ima svoj ja...i to je ubiti to...sve drugo manjevise...uf da i da je pametan decko I love you
Back to top Go down
Nina

Nina


Number of posts : 73
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-08

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 11:20 pm

da naravno zaboravih se mora biti pametan,i dobar...i nesmije nikako biti nevjeran,jer ako bi me već prevari onda nek mi to kaže u facu tak da ga odma prebijem..hehehe..i ajde iii zgodan,makar mi to nije baš tolko bitno..
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 167
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-06

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 12:20 am

mene pali: onak kristalni, vlažni pogled, meku kožu, one crte između bokova i trbuha (uhh), leđa, duga kosa, izražena čeljust, joj i neki miris koji samo on ima na sebi... joj.... obožavam ga....
(tak on ima neki miris rexone... obožavam ga....uhhh....)
e da, i obožavam osjetiti njegov topli dah na svom vratu.... ok, ovo je već previše..... pozdraf
Back to top Go down
http://Samosjena.blog.hr
DARK BOY

DARK BOY


Number of posts : 31
Age : 34
Registration date : 2007-12-12

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 2:40 am

dobar trbuh i guza Razz
Back to top Go down
Nitko




Number of posts : 18
Registration date : 2007-12-10

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 11:54 pm

Ja volim sitne cure slatke u licu
Back to top Go down
dark smiley

dark smiley


Number of posts : 83
Age : 33
Location : Zagreb
Registration date : 2007-12-11

Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 4:11 pm

Cruella De Vil wrote:
Hm...meni se na decku najvise svida kad ima lijepe ruke,da se isticu zile...
da se istice celjust....mrke oci,plave ili tamno smede...i mora imat neki svoj stil i stav!
Wink


trebas vidjet moje ruke...haha....a mene kod cura pali...slatka, zgodna, lijepe oči, usne, dobra guza i tako...ddd
Back to top Go down
http://www.dojaja.biz
Sponsored content





Sto vas pali na curi/decku? Empty
PostSubject: Re: Sto vas pali na curi/decku?   Sto vas pali na curi/decku? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sto vas pali na curi/decku?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
the redfuckers :: Simple life :: ljubav-
Jump to: