the redfuckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the redfuckers

kad narastem bit ću televizor, kad narastem bit ću tv
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Tolerancija na koncertima...

Go down 
+2
Cruella De Vil
Admin
6 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 167
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-06

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 10:41 pm

Evo jedna tema koja baš i ne ide pod ovu kategoriju, al nema veze.. stavit ću je tu... hmm.. jučer su do mene i roberte (cura koju sam upoznala) stajale dvije gospodične (krave) koje su čitavo vrijeme cijelu ekipu gurale iza, stajale ljudima po nogama, udarale sve oko sebe.... ugl. zamjerile se svima okolo... hmm... je da se na koncertima svi naguravaju i da tu ne postoje pravila, ali ovo je bilo gore od ičeg do sad.. scratch scratch scratch scratch scratch .. što mislite, da li neko ima pravo uskratiti drugom da u miru gleda koncert (nije ko obično naguravanje ugl.) ili može cijeloj ekipi oko sebe hodat po živcima(jer je to tako pa koga briga)? ja ne znam... al znam da smo nas 5 uspijeli stat ispred njih i gurat ih iza... ugl.. maknuli smo ih u 3 red..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil . lalalala... hehe... eto tolko o tome... pozdraf
Back to top Go down
http://Samosjena.blog.hr
Cruella De Vil

Cruella De Vil


Number of posts : 199
Age : 33
Registration date : 2007-12-06

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:20 pm

WTF? otvorila si dvije iste teme!!!!!! Shocked
Back to top Go down
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:30 pm

ahahahahhahhahahaaha

ja bi ju osamarila i amen...ili bolje jernu saku usred cela i bok koj se k***c ima gurat...mada je to na koncertu normalno...i ja bi gurala sve oko sebe ak nist nevidim drunken


Last edited by on Wed Dec 12, 2007 12:14 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
iggy22

iggy22


Number of posts : 70
Age : 33
Registration date : 2007-12-06

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:46 pm

bez spamanja!!! ovo su dva posta o spamu...sad bi trebale dobiti opomenu da niste moderatori
Back to top Go down
francika

francika


Number of posts : 66
Age : 33
Registration date : 2007-12-09

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:54 pm

Admin wrote:
Evo jedna tema koja baš i ne ide pod ovu kategoriju, al nema veze.. stavit ću je tu... hmm.. jučer su do mene i [i]roberte (cura koju sam upoznala) stajale dvije gospodične [/i](krave) koje su čitavo vrijeme cijelu ekipu gurale iza, stajale ljudima po nogama, udarale sve oko sebe.... ugl. zamjerile se svima okolo... hmm... je da se na koncertima svi naguravaju i da tu ne postoje pravila, ali ovo je bilo gore od ičeg do sad.. scratch scratch scratch scratch scratch .. što mislite, da li neko ima pravo uskratiti drugom da u miru gleda koncert (nije ko obično naguravanje ugl.) ili može cijeloj ekipi oko sebe hodat po živcima(jer je to tako pa koga briga)? ja ne znam... al znam da smo nas 5 uspijeli stat ispred njih i gurat ih iza... ugl.. maknuli smo ih u 3 red..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil . lalalala... hehe... eto tolko o tome... pozdraf



hahahhahah hahhahaa ludnica Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol!
Back to top Go down
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:15 am

iggy22 wrote:
bez spamanja!!! ovo su dva posta o spamu...sad bi trebale dobiti opomenu da niste moderatori

opomene se tu nepisu Wink
Back to top Go down
Nina

Nina


Number of posts : 73
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-08

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:32 pm

kula wrote:
ahahahahhahhahahaaha

ja bi ju osamarila i amen...ili bolje jernu saku usred cela i bok koj se k***c ima gurat...mada je to na koncertu normalno...i ja bi gurala sve oko sebe ak nist nevidim drunken

uf,kaj bi ju ja stukla...grrrrr Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Back to top Go down
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 1:59 pm

uf...strasno lol! lol!
bi ju mi skupa stukle lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Tolerancija na koncertima... Empty
PostSubject: Re: Tolerancija na koncertima...   Tolerancija na koncertima... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tolerancija na koncertima...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
the redfuckers :: Fun stuff :: Glazba & Film-
Jump to: