the redfuckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the redfuckers

kad narastem bit ću televizor, kad narastem bit ću tv
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Što mislite o....

Go down 
+4
Nitko
kula
iggy22
Admin
8 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 167
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-06

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 12:36 am

Na učeničkom vijeću predloženo eje da postavimo snadučić povjerenja kako bi svi učenici imali priliku rješit svoj problem, reć svoje mišljenje i sl. No, nakon što je prošlo nekoliko tjedana jako malo papirića se našlo u snadučiću... nema pošte... sad se ja pitam...zar nitko nema problem ili nitko ne doživljava ozbiljno našu dobru volju... ali nadam se da će se to promjenit i da će se brojne stvari rješit... hehe.. što vi mislite? je li to potrebno? Sam još da vam objasnim proces.... vi napišete problem, stavite pod šifru i ubacite u sandučić... mi uzmemo.. odgovorimo i s naznakom šifre okačimo odgovor na oglasnu ploču na ulazom... hehe.. ima nas nekoliko u povjerenstvu, ali identitet je javna tajna.. pozdraf
Back to top Go down
http://Samosjena.blog.hr
Guest
Guest




Što mislite o.... Empty
PostSubject: lol   Što mislite o.... Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 12:49 am

mi ga imamo u skoli... skoro stalno je pun Shocked
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 167
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-06

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 12:52 am

pa jel koristi to kaj?
Back to top Go down
http://Samosjena.blog.hr
iggy22

iggy22


Number of posts : 70
Age : 33
Registration date : 2007-12-06

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 3:50 pm

mi smo to imali u osnovnoj...i bilo je puno toga,ali su se i neki s toga sprdavali...jbg
Back to top Go down
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 7:46 pm

i mi smo imali u osnovnoj...2 tjedna....vec treci je napola visio, a kasnije je bio i na podu il kao lopta Very Happy a po meni to nebi trebalo bit u srednjoj...jer ko bi ti u to sta ubciu...to je vec totalni pubertet i da te neko vidi kak se motas oko toga ili cizas rijesenja...aaaaaaajme cyclops
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 167
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-06

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 1:55 am

pa primili smo par problema, al ful ozbiljnih i to me fakat iznenadilo.. da se neko udostojo tražit svjet za fakat neki problem... da ne rade sprdačine s toga.... al ok.... za sad ih je par, al bolje iš nego ništ...
Back to top Go down
http://Samosjena.blog.hr
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 5:35 pm

a jbg...npr. ja nebi ni znala za taj sanducic da mi nisi ti rekla...tak ni mozda pol skole nezna..a neznam ni di je...kam ste ga skrili...ko bi ga nasel...
Back to top Go down
iggy22

iggy22


Number of posts : 70
Age : 33
Registration date : 2007-12-06

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:34 pm

kula wrote:
a jbg...npr. ja nebi ni znala za taj sanducic da mi nisi ti rekla...tak ni mozda pol skole nezna..a neznam ni di je...kam ste ga skrili...ko bi ga nasel...

no da..kam ste deli to cudo??
Back to top Go down
Nitko




Number of posts : 18
Registration date : 2007-12-10

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 11:16 pm

To čudo je stavljeno u hodnik prema zbornici. Jako je uoćljiv kada se ide po stepenicama.
Back to top Go down
francika

francika


Number of posts : 66
Age : 33
Registration date : 2007-12-09

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 12:50 am

kula wrote:
a jbg...npr. ja nebi ni znala za taj sanducic da mi nisi ti rekla...tak ni mozda pol skole nezna..a neznam ni di je...kam ste ga skrili...ko bi ga nasel...

Nije istina, isle su neke djevojke po razredima objavljivat to
Back to top Go down
dark smiley

dark smiley


Number of posts : 83
Age : 33
Location : Zagreb
Registration date : 2007-12-11

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 4:03 pm

ima to i u mojoj školi...nisam još nikad ništa ubacio, al kad se ubaci riješava se to...
Back to top Go down
http://www.dojaja.biz
DARK BOY

DARK BOY


Number of posts : 31
Age : 34
Registration date : 2007-12-12

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 11:06 pm

iggy22 wrote:
mi smo to imali u osnovnoj...i bilo je puno toga,ali su se i neki s toga sprdavali...jbg
da sam kaj to niko nije shvaćal ozbiljno nego su više se zezali iz toga
Back to top Go down
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 9:47 pm

francika wrote:
kula wrote:
a jbg...npr. ja nebi ni znala za taj sanducic da mi nisi ti rekla...tak ni mozda pol skole nezna..a neznam ni di je...kam ste ga skrili...ko bi ga nasel...

Nije istina, isle su neke djevojke po razredima objavljivat to

da vama koji ste stalno u skoli al nama koji imamo praksu niko ni ne dozivljava...nama nie cak ni dosla obavjest da je ovaj petak zadnji Wink
Back to top Go down
Cruella De Vil

Cruella De Vil


Number of posts : 199
Age : 33
Registration date : 2007-12-06

Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 2:59 pm

u nasoj skoli mi toga ni nemamo Neutral
Back to top Go down
Sponsored content





Što mislite o.... Empty
PostSubject: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Što mislite o....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
the redfuckers :: Simple life :: Škola, faks, posao-
Jump to: