the redfuckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the redfuckers

kad narastem bit ću televizor, kad narastem bit ću tv
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Postoji li bolje sutra?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 167
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-06

Postoji li bolje sutra? Empty
PostSubject: Postoji li bolje sutra?   Postoji li bolje sutra? Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:45 pm

živimo u sjebanoj državi.. mi mladi nemamo uvjete da budemo uspješni, da izgradimo dobru karijeru, dom, općenito standard života... kvaliteta života je nikakva... vode nas ljudi koji su nesposobni osposobiti druge kako bi sve funkcioniralo kako treba... idemo u propast... prema rubu egzistencije, a država samo broji sve veći porasat odlazak mladih ljudi iz zemlje, a ne rade ništa po pitanju smanjenja....cijeli sustav je zakazao.. želim otići odavde.. maknuti se... je da je to predaja, odustajanje od snova o razvijenoj, poštenoj hrvatskoj, ali tražim svoje bolje sutra.. meni je bitno kako ću živjet kad ne bude staraca da mi pomognu... ovdje me ništa ne drži.... sve što mi treba imam tamo ili mogu preseliti tamo... to je to...
Što mislite o tome? brinete li o tome kako će izgledati vaš život za kojih par godina kad budete samostalni? ŽELITE LI OTIĆI?
Back to top Go down
http://Samosjena.blog.hr
kula

kula


Number of posts : 287
Age : 32
Location : krizevci
Registration date : 2007-12-07

Postoji li bolje sutra? Empty
PostSubject: Re: Postoji li bolje sutra?   Postoji li bolje sutra? Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 12:14 am

pa sad ...nema neke drzave di bi mogla iszradit bilji zivot...al za vece mogucnosti ovdi ti je jedino zg...tu di smo mi...nemas kaj...to ti je kao da si cjeli zivot u kavezi i nemres van..to ti je nas mali grad.nist nutra, nist van.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 167
Age : 32
Location : Križevci
Registration date : 2007-12-06

Postoji li bolje sutra? Empty
PostSubject: Re: Postoji li bolje sutra?   Postoji li bolje sutra? Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 2:38 pm

Ma cijeli sustav nam zakazuje... sigurnost, prava, pravda... sve je u kurcu.... i mozda je kukavicki otici, ali naparavit cemo dobru stvar za buducnost nase djece (iako je prerano za razmisljat o tome).... Suspect
Back to top Go down
http://Samosjena.blog.hr
Sponsored content





Postoji li bolje sutra? Empty
PostSubject: Re: Postoji li bolje sutra?   Postoji li bolje sutra? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Postoji li bolje sutra?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
the redfuckers :: Simple life :: Kultura-
Jump to: